Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SMART NANOTECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy

  • Aktywne poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Przygotowanie ofert handlowych i negocjacja warunków współpracy

  • Organizacja i udział w konferencjach i wystawach branżowych

  • Systematyczne pogłębianie wiedzy produktowej i sprzedażowej

  • Raportowanie efektów pracy przełożonemu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego popartego sukcesami sprzedażowymi

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy z dystrybutorami

  • Wysoka motywacja zawodowa oraz zdolności interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

  • Warunkiem bezwzględnym jest znajomość branży zgodnej z ofertą firmy

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

O nas

Smart Nanotechnologies S.A. zajmuje się pracami badawczo rozwojowymi, których celem jest opracowywanie, wytwarzanie i dystrybucja innowacyjnych preparatów dezynfekcyjnych i higienicznych dedykowanych dla rynku weterynaryjnego i hodowlanego. Jeśli nie boisz się wyzwań i pracy z innowacyjnymi produktami zapraszamy Cię do współpracy!