Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Tech-Met Zaopatrzenie Techniczne Przedsiębiorstw s.c.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i rozwój relacji z klientami,

  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,

  • przygotowywanie kompleksowych ofert i przeprowadzanie negocjacji handlowych,

  • realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,

  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych relacji biznesowych z aktualnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,

  • mile widziana znajomość branży elementów śrubowych i złącznych,

  • silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne,

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju,

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność obsługi programów komputerowych – MS Office,

  • nastawienia na realizacje celów,

  • wysoka motywacja do osiągania wyników,

  • aktualne prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie,

  • kreatywność.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od uzyskanych wyników.