Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

TAN-VIET International S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Śląsk

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie podległymi klientami detalicznymi na wskazanym obszarze sprzedaży w szczególności:

  • obsługę i rozwój klientów na podległym terenie,
  • aktywną sprzedaż produktów z portfolio firmy do klientów,
  • realizację planów sprzedażowych,
  • analizę rynku detalicznego na podległym terenie,
  • budowanie długofalowych kontaktów z klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • minimum 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG,
  • znajomości rynku detalicznego na podległym terenie,
  • umiejętności pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów,
  • silnej motywacja do pracy, dynamizmu w działaniu oraz zdolności negocjacyjnych,
  • otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • dobrej organizacji czasu pracy oraz systematyczności,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji
  • samochód oraz telefon służbowy
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 04.03.2021 r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.

www.tan-viet.com.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, nr telefonu, adres e-mail, dane o zatrudnieniu oraz wykształceniu, ukończonych kursach, uzyskanych uprawnieniach; data urodzenia; numer PESEL/ NIP; przez Administratora: TAN-VIET International S.A. z siedzibą w Łęgowie, zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000318068, , NIP 583-10-21-906, Regon 190928068, kapitał zakładowy 14.210.729 z; w następujących celach: prowadzenia procesu rekrutacji, tworzenia bazy kandydatów; bezpośredniego kontaktu z kandydatem w celu informowania o wynikach poszczególnych etapów rekrutacji lub organizowania spotkań rekrutacyjnych; weryfikacji spełnienia przez kandydata wymagań określonych w procesie rekrutacyjnym; przygotowania dokumentacji koniecznej do nawiązania stosunku pracy.”

Ogłoszenie archiwalne