Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizację celów sprzedażowych;

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji biznesowych z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami;

  • dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta;

  • sporządzanie ofert handlowych;- budowanie pozytywnego wizerunku firmy w podległym regionie;

  • dbanie o jak najwyższe standardy obsługi klientów;

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego m.in. 2 lata – preferowana branża mięsno - wędliniarska, FMCG;

  • znajomości technik sprzedaży;

  • wysokiego poziomu kultury osobistej oraz sumienności;

  • prawa jazdy kat. B;

  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych;

  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych;

  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);

  • realny wpływ na rozbudowę zespołu sprzedażowego;

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku pracy;

POLSKIE MIĘSO I WĘDLINY ŁUKOSZ sp. z o.o.

Jesteśmy nowoczesnym i innowacyjnym Polskim producentem wędlin i mięsa z indyka. Naszym największym atutem jest wykwalikowany zespół, który w połączeniu z pasją pozwala na obsługę klientów na najwyższym poziomie. Jeśli sprzedaż nie ma przed Tobą tajemnic, jesteś nastawiony na realizację założonych celów - dołącz do nas, do zespołu ludzi z pasją!!!

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na teren woj. Śląskiego. Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o. o. to jeden z największych w Polsce producentów mięsa indyczego oraz wyrobów na bazie indyka i kurczaka posiadający swoje zakłady w Chybiu, Czerwionce-Leszczynach i Ostródzie. Naszą firmę cechuje prawie 30-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów wędliniarskich i dbanie o najwyższe cechy produktów.

Przewiń do profilu firmy