Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Brimarex Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów naszej firmy na powierzonym terenie;
  • aktywna promocja produktów firmy – marketing bezpośredni;
  • rozwijanie dystrybucji na powierzonym terenie;
  • analiza rynku detalicznego na podległym terenie;
  • utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji z klientami;
  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długofalowych kontaktów;
  • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • raportowanie wyników swojej pracy;
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy;

Nasze wymagania

  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem (angielski, niemiecki, włoski);
  • min. Roczne doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w branży zabawkowej;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista;
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy;
  • ambicja, upór i zaangażowanie;
  • orientacja na wynik oraz skuteczność w działaniu;

To oferujemy

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę po okresie próbnym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon oraz laptop służbowy);

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • ryczałt na paliwo

Brimarex Sp. z o.o.

Firma Brimarex Sp. z o.o. powstała w 1990 roku w Poznaniu.

Zajmujemy się importem zabawek i artykułów sportowych. Przez wiele lat działalności zdobywaliśmy cenne doświadczenie oraz wiedzę na temat branży, w której działamy.

Przedstawiciel handlowy, śląskie