Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Klient Pracuj.plO firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z aktualnymi i przyszłymi klientami firmy z obszaru Niemiec i Polski.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie z zakresu kontaktów handlowych

  • komunikatywność, otwartość na nowe kontakty, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, motywacja do pracy

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość MS Office

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowa o pracę poprzedzona umową na okres próbny

  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizyjnej

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

Klient Pracuj.pl

Dynamicznie rozwijająca się firma, mająca stabilną pozycję rynkową. Posiada w swojej ofercie szeroką gamę możliwości produkcyjnych w zakresie obróbki szkła, dzięki którym może oferować swoim klientom wysoką jakość produktów.

Przewiń do profilu firmy