Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Spotline sp. z o. o.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym rejonie województw

  • sporządzanie ofert,

  • negocjacje z klientami

  • wdrażanie działań marketingowych i promujących markę

  • nawiązywanie relacji z hurtowniami elektrycznymi na określonym obszarze

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • proaktywne działania związane z optymalizacją pracy i efektywnością działań

  • raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży elektrycznej / oświetleniowej

  • umiejętność pracy na celach sprzedażowych

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne

  • znajomość Excel

  • znajomość wf-mag mile widziana

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • długoterminową współpracę

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (tj. komputer, telefon, samochód)

Spotline sp. z o. o.

SLV Poland (Spotline sp. z o. o. w trakcie rebrandingu) jest częścią SLV Lighting Group zatrudniającą ponad 650 pracowników w 13 krajach. Jesteśmy liderem branży oświetleniowej, którego celem jest tworzenie przyszłościowych rozwiązań oświetleniowych podążając za najnowocześniejszymi trendami.

SLV to produkty inspirowane niemieckim wzornictwem, dostępne w ponad 100 krajach na całym świecie. Design SLV był niejednokrotnie nagradzany przez Red Dot Design Award czy German Design Award ale to jakość i niezawodność są naszą najmocniejszą stroną. W ofercie znajduje się niezwykle szeroka gama produktów do biur, hoteli, domów i ogrodów.

SLV to również:

• szybka dostawa max 5 dni roboczych

• dostępność produktów na magazynie na poziomie 98.5% spośród całej oferty

• 5 lat gwarancji

• szeroka gama produktowa - ponad 3500 modeli

• profesjonalny dział projektowy

Przewiń do profilu firmy

Rejony:

  • Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie - preferowane miejsce zamieszkania: okolice Warszawy

  • Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie – preferowane miejsce zamieszkania: okolice Poznania

  • Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie – preferowane miejsce zamieszkania: okolice Opola lub Katowic

  • Małopolskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Lubelskie, Podkarpackie – preferowane miejsce zamieszkania: okolice Krakowa