Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

LUMIKO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie relacji handlowych

  • Obsługa klientów detalicznych na podległym terenie

  • Rozliczenia z klientami oraz kontrola realizacji budżetów kontraktowych i promocyjnych

  • Promocja i sprzedaż produktów z portfolio oraz osiąganie określonych poziomów sprzedaży na podległym terenie

  • Aktywne wprowadzanie nowości

  • Monitorowanie zmian na rynku

  • Sporządzanie raportów

  • Współpracę z innymi działami organizacyjnymi w firmie (zakupów, fakturowania, księgowości)

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży minimum 1 rok,

  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość specyfiki branży spożywczej (szybko rotującej)

  • Bardzo dobrą organizację pracy i systematyczność w działaniu,

  • Zaangażowanie i samodzielność,

  • Rozwiniętych zdolności organizacyjnych,

  • Otwartość w komunikacji i umiejętność budowania relacji,

  • Inicjatywa, kreatywność, dynamizm w działaniu i przedsiębiorczość,

  • Chęci podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o prace na cały etat

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon

  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego, w tym we współpracy handlowej z sieciami i kluczowymi klientami

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet medyczny PZU

  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji i ciągłość szkoleń

LUMIKO TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lumiko Trade Sp. z o.o. Sp. k. firma handlowa w branży spożywczej, jeden z liderów rynku w swojej kategorii, współpracującą z wieloma sieciami w kraju i zagranicą, zatrudni na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy