Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GS OMB SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych,

  • Budowa i rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów,

  • Stała analiza potrzeb rynku, cen i aktywności konkurencji,

  • Wprowadzanie działań marketingowych i promocyjnych wyznaczonych przez Zarząd,

  • Kontrola terminowego spływu należności od klientów,

Nasze wymagania

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Znajomość branży materiałów budowlanych,

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,

  • Koordynacja wysyłek i działań marketingowych,

  • Dyspozycyjność,

  • Doskonała umiejętność planowania,

  • Nastawienie na realizację celów,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzenia,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

  • Pracę w zespole otwartym na nowe pomysły.

GS OMB SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jesteśmy dynamicznym przedsiębiorstwem specjalizującym się w dystrybucji najwyższej jakości materiałów budowlanych. Na stałe współpracujemy z największymi producentami produktów budowlanych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy