Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Armatura KrakówO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi Klientami Spółki na rynku Tradycyjnym i Nowoczesnym,

  • profesjonalna obsługa klienta,

  • utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z Klientami Spółki,

  • realizację założonych planów sprzedaży,

  • ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki.

Nasze wymagania

  • z pasją chciałby już lub realizuje się w sprzedaży i efektywnie buduje długofalowe relacje biznesowe,

  • posiada wykształcenie min. średnie techniczne (lub takie, które pozwoliło rozwinąć umiejętności techniczne)

  • posiada min. roczne doświadczenie w pracy z klientem - pozyskiwanie i/lub obsługa

  • ma zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej i szybko przyswaja nowe zagadnienia,

  • cechuje go duża samodzielność w działaniu i ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu,

  • bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,

  • znajomość branży sanitarnej i grzewczej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • motywacyjny system wynagradzania;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • dużą samodzielność w działaniu;

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwości rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. MultiSport, pakiety medyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Armatura Kraków

Armatura Kraków SA jest wiodącym producentem w branży sanitarnej i grzewczej w Polsce. Specjalizujemy się w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych, aluminiowych grzejników centralnego ogrzewania, szerokiej gamy zaworów.

Przewiń do profilu firmy