Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
"AN-BA" ANETA PIETRZYK

Przedstawiciel handlowy

"AN-BA" ANETA PIETRZYKO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zamówień od klientów

  • dbanie o asortyment na sklepach

  • działania marketingowe

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz podtrzymywanie kontaktów handlowych z naszymi klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • bieżąca analiza rynku

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność

  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Chęci do pracy i samodyscyplina

To oferujemy

  • Szkolenia produktowe/sprzedażowe

  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (samochód, palmtop)

  • Dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Gotową bazę klientów

  • Innowacyjne produkty wysokiej jakości

  • Dużą samodzielność pracy

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na nowe pomysły

W związku z dynamicznym rozwojem firmy An-Ba poszukujemy osób na stanowisko przedstawiciel handlowy w branży FMCG. Jesteśmy producentem, dystrybutorem słodyczy oraz zabawek ze słodyczami w tym produktów licencyjnych znanych bajek jak: Psi Patrol, LOL, Peppa Pig, Shimmer i Shine, MLP, Hot Wheels i wiele innych…

Przewiń do profilu firmy