Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

PROFEX PIOTR WYDMAŃSKIO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i rozwój współpracy z kontrahentami o profilu budowlanym

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • Współtworzenie strategii działania firmy

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 2 lata

  • Umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych procedur i zasad

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży budowlanej

  • Dbałość o budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Komunikatywność, dynamika, kreatywność

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Praca na nowoczesnych programach – np. Comarch mobilny

  • Interesującą pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole

  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Prywatne Ubezpieczenie Grupowe

  • Samochód firmowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

PROFEX PIOTR WYDMAŃSKI

Oficjalny dystrybutor narzędzi i tech. Mocowań „ STALCO ” z Długoletnim Doświadczeniem o ugruntowanej Pozycji na Rynku Budowlanym ZATRUDNI osobę na Stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Przewiń do profilu firmy