Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

New Flag Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych celów, zwiększanie potencjału klientów, pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie wizerunku firmy i produktów

  • szybki rozwój i możliwość „zamieszania” na rynku

  • ekscytujące wyzwania, których realizacja przynosi wiele satysfakcji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży b2b, najchętniej w branży fryzjerskiej lub kosmetycznej

  • umiejętność budowania trwałych i efektywnych relacji

  • pozytywne nastawienie

  • inicjatywę i zaangażowanie w realizację planów

  • świetnie rozwiniętą umiejętność komunikacji i negocjacji

  • znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych i urządzeń mobilnych

  • umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych

To oferujemy

  • pracę z ciekawym i bardzo zmotywowanym zespołem

  • bogate portfolio innowacyjnych i modnych marek

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

  • atrakcyjny pakiet świadczeń

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

New Flag Sp. z o.o.

W ciągu zaledwie 10 lat New Flag GmbH znalazło się w gronie firm nadających kształt branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Każdego dnia 200 naszych pracowników w 8 lokalizacjach w Europie i USA tworzy nowe, znakomite produkty, które odnoszą światowy sukces.

Nasze wyjątkowe produkty dostępne w Polsce to:

invisibobble®, Foamie®, Urban Alchemy®, COLOR WOW®, O&M®, Natucain®, Poo Pourri®, Pulp Riot®

Czy chciałbyś do nas dołączyć, by przywracać ekscytację, zrywać z nudnymi standardami branży beauty i wytyczać nowe ścieżki?

Dołącz do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Aplikuj bezpośrednio przez naszą stronę kariery www.new-flag.com/career. Wystarczy 2 minuty, aby przesłać swoje dokumenty aplikacyjne, w tym datę rozpoczęcia pracy i oczekiwania płacowe. Bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne, dlatego obecnie prowadzimy głównie rozmowy kwalifikacyjne telefoniczne i wideo. Cieszymy się na spotkanie z Tobą!