Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HAMELIN Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z hipermarketami sieci handlowych, zlokalizowanymi na podległym terenie, w tym: doradzanie, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów

  • obsługa rynku tradycyjnego zlokalizowanymi na podległym terenie, w tym: doradzanie, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów

  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • preferowane miejsce zamieszkania: województwo świętokrzyskie

  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy

  • opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Aktualnie poszukuje do Działu Sprzedaży kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy:

województwa: świętokrzyskie i śląskie