Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

MGH. Małopolska Grupa Handlowa sp. z o.o

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami,

  • realizacja założonych strategii firmy,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w handlu B2B, B2C,

  • minimum średnie wykształcenie,

  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży motoryzacyjnej – oleje samochodowe.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju,

  • solidne wynagrodzenie podstawa + premia handlowa,

  • pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych,

  • narzędzia pracy - samochód, telefon, komputer.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

MGH jest AUTORYZOWANYM DYSTRYBUTOREM produktów marki PLATINUM i ORLEN OIL największego krajowego producenta środków smarnych firmy ORLEN OIL, należącej do Grupy PKN ORLEN.

Nasza oferta handlowa opracowana jest zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów, zawiera szeroki asortyment produktów dla motoryzacji jak również przemysłu: oleje dla motoryzacji, PLATINUM MaxExpert, Classic, Ultor oraz przemysłu marki ORLEN OIL.

www.mgh.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, CV z dopiskiem poniżej prosimy wysyłać poprzez przycisk Aplikuj.