Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Adanex Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów detalicznych w swoim regionie

  • aktywna sprzedaż oraz realizacja założonych planów sprzedażowych, która przekłada się na wysokość Twojej premii

  • kompleksowa i regularna obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych

  • monitoring i analiza rynku

Nasze wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale nie wymagane)

  • kreatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia uzależniona od osiągniętych wyników)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, tablet)

  • pakiet socjalny

  • umowę o pracę na pełen etat

  • przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół

„ADANEX” to

· ponad 30 lat doświadczenia w produkcji obuwia rekreacyjnego i domowego

· stabilna firma z dobrą dynamiką rozwoju, zajmująca czołowe miejsce w produkowanym asortymencie na rynku polskim

· eksporter obuwia do wielu krajów, także spoza Europy

· stabilny i rzetelny pracodawca dla ponad 100 pracowników

· pewność zatrudnienia i wynagrodzenia, oraz możliwość awansu

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli praca z ludźmi to Twój żywioł, a kontakt z Klientem nakręca Cię do działania czekamy na Twoje zgłoszenie!