Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

VALVEX S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych na podległym terenie,

  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w podległym regionie we wszystkich kanałach sprzedaży,

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla inwestorów, projektantów, instalatorów oraz dystrybutorów,

  • Działania z zakresu merchandisingu,

  • Budowanie biznesowych relacji z Klientami,

  • Raportowanie działań sprzedażowych,

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju i zwiększenia sprzedaży,

  • Profesjonalne reprezentowanie Firmy przez działania handlowe i wizerunkowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży sanitarnej, instalacji wodno-grzewczych lub pokrewnej,

  • Znajomość rynku sanitarnego i instalacyjnego,

  • Dobra znajomość topografii wskazanego regionu,

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość zasad merchandisingu,

  • Umiejętności handlowe, znajomość technik sprzedaży i negocjacji,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja uzależniona od sprzedaży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy,

  • Pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie o wiodącej pozycji na rynku,

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju,

  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,

  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

VALVEX S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy