Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Prezentacja oferty, budowanie relacji i pozytywnego wizerunku firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie,
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta,
  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych,
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych,
  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, determinacja i samodzielność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży farmaceutycznej,
  • Motywacyjne wynagrodzenie – stałe oraz premie miesięczne zależne od osiąganych wyników,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer,
  • Pracę z doświadczonym zespołem,
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz szkolenia rozwojowe,
  • Karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Przedstawiciel Handlowy, śląskie