Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

LAYMAN sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientów – salony meblowe, studia kuchenne, sklepy internetowe, deweloperzy
  • Promowanie marki oraz produktów Fabryki Mebli Layman
  • Rozwój sprzedaży w podległym regionie poprzez regularne wizyty u klientów
  • Samodzielne planowanie działań związanych z realizacją planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach
  • Monitorowanie rynku
  • Nadzór nad ekspozycjami meblowymi oraz obrendowaniem punktu handlowego
  • Przewidziane są odrębne obszary Pracy dla poszczególnych Przedstawicieli handlowych:
  • Obszar "A" Województwa: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Podlaskie
  • Obszar "B" Województwa: Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Opolskie, Dolnośląskie
  • Obszar„C" Województwa: Świętokrzyskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Małopolskie, Lubelskie, Śląskie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność (praca w terenie, częste wyjazdy służbowe)
  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, samodzielność w działaniu
  • Biegła umiejętność obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży meblarskiej oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie nawet w tym trudnym okresie
  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • Terminowe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od indywidualnych wyników pracy
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy
  • Naszą firmę tworzy młody zespół ludzi z pasją do tworzenia nowoczesnych mebli modułowych

O nas

Fabryka Mebli Layman - producent innowacyjnych modułowych mebli kuchennych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Layman to rodzinne przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy. Od lat jesteśmy jedną z najlepszych firm w Polsce w branży meblarskiej, w 2022 roku po raz kolejny otrzymaliśmy najważniejsze nagrody w branży - Diament Meblarstwa i Złoty Medal Targów Poznańskich.

Przedstawiciel Handlowy, śląskie