Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

IQFM Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Sopot, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Nr ref 1 - Region Północ – obszar działania: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • realizowanie wizyt handlowych (hurtownie AGD, chemiczne; markety budowlane; lokalne sieci)
  • identyfikowanie potrzeb oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z klientami
  • dbałość o kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązaniu kontaktów handlowych
  • umiejętność prowadzenia szkoleń oraz prezentacji
  • wykształcenie min. średnie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (Word, Excel, PowerPoint )

Oferujemy:

  • dużą samodzielność
  • motywacyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia: służbowy samochód, telefon
  • szkolenia produktowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

podając w temacie wiadomości numer referencyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy