Przedstawiciel handlowy

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sztuka logistyki, logistyka sztuki

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu!

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu Spedycji i Transportu
poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Zamiłowanie do sprzedaży oraz łatwość w budowaniu kontaktów biznesowych;
  • Doświadczenie w sprzedaży usług w branży logistycznej (warunek konieczny);
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych (praktyczna znajomość technik);
  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela i Power Pointa;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Pozytywne nastawienie do realizacji wyznaczonych celów oraz motywacja do pracy;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w ramach podległego obszaru;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie oraz rozwój współpracy z kluczowymi klientami firmy;
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych;
  • Identyfikacja obszarów do rozwoju współpracy z obecnymi klientami;
  • Projektowanie i wdrażanie zmian zgłaszanych zarówno przez pracowników operacyjnych jak i przez klienta;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Tworzenie ofert i wycen usług;
  • Monitorowanie i analiza jakości obsługi podległych klientów;
  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług;
  • Wizyty w oddziałach w celach szkoleniowych oraz w celach weryfikacji prawidłowości działania procesów na projektach.

Oferujemy:

  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym dziale Spedycji i Transportu;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawa i atrakcyjnego systemu premiowego;
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji;
  • Kompleksowy system szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
za pomocą przycisku Aplikuj,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

www.nolimit.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy