Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Coffema International Poland Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pozyskiwanie nowych i obsługę aktualnych klientów oraz realizację planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • doświadczenie w branży gastronomicznej

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • umiejętność planowania i organizowania czasu pracy oraz ustalania priorytetów

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • chęć do pracy w terenie

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • elastyczny system prowizyjny

  • niezawodny, nowoczesny produkt

  • możliwość rozwoju oraz samorealizacji

  • pracę w miłym, doświadczonym zespole

  • samochód służbowy

  • komputer osobisty

  • telefon komórkowy

  • wsparcie back office

To renomowana firma z kapitałem zachodnim, specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych ekspresów do kawy. Firma swoim działaniem obejmuje terytorium całego kraju,

świadcząc kompleksowe usługi sprzedażowe i serwisowe.

Od ponad 25 lat wyznaczamy trendy na polskim rynku ekspresów profesjonalnych.

Przewiń do profilu firmy