Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista do spraw sprzedaży

CCI Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa dotychczasowych klientów firmy i nawiązywanie kontaktów z nowymi partnerami handlowymi

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prezentacja produktów

  • rozbudowa sieci sprzedaży oraz wdrażanie strategii firmy i produktów

  • aktywne działania kreujące sprzedaż w określonych segmentach rynku

  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów

  • raportowanie, analizowanie i prognozowanie sprzedaży do przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży - handlowiec

  • praktyczna znajomość rynku meblarskiego i/lub budowlanego (dodatkowy atut)

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • samodzielność w działaniu oraz silna motywacja do pracy nastawiona na realizację celów i osiąganie sukcesów

  • umiejętności negocjacyjne, organizacyjne oraz analityczne

  • obsługa komputera: MS Office i programu CRM

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę ze światową marką i produktem posiadającym pozycję lidera rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników (wynagrodzenie podstawowe, system premiowy)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • do dyspozycji stanowisko pracy w siedzibie spółki

O nas

CCI Sp. z o.o jest generalnym dystrybutorem materiału okładzinowego Corian oraz zlewozmywaków niemieckiej marki Schock. Jesteśmy nowoczesną, stabilną i ciągle rozwijającą się firmą, która działa na rynku polskim od 1990 roku.