Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. handlowych

Pneumatik SAO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie rynku

  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • analiza potrzeb oraz profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru sprężarek powietrza oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza

  • sporządzanie szczegółowych ofert

  • udział w szkoleniach, wyjazdach zagranicznych, targach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży przemysłowej

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • zdolności negocjacyjne

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • silna motywacja i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych sobie celów

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • wykształcenie średnie techniczne

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Pneumatik SA

Pneumatik S.A. jest jedną z wiodących firm w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce. Dostarczamy swoim klientom pełną gamę sprężarek i urządzeń do uzdatniania sprężonego oraz oferujemy szeroki wachlarz usług m.in. serwis i montaż urządzeń.

Przewiń do profilu firmy