Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. handlowych

Pneumatik SAO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie rynku
  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • analiza potrzeb oraz profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru sprężarek powietrza oraz urządzeń do uzdatniania sprężonego powietrza
  • sporządzanie szczegółowych ofert
  • udział w szkoleniach, wyjazdach zagranicznych, targach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży przemysłowej
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • silna motywacja i wytrwałość w osiąganiu wyznaczonych sobie celów
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • wykształcenie średnie techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia techniczne, branżowe oraz handlowe,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Pneumatik S.A. jest jedną z wiodących firm w zakresie techniki sprężonego powietrza w Polsce. Dostarczamy swoim klientom pełną gamę sprężarek i urządzeń do uzdatniania sprężonego oraz oferujemy szeroki wachlarz usług m.in. serwis i montaż urządzeń.

Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. handlowych, mazowieckie