Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego

SOLEMIO sp. z o.o.O firmie

4 000‐15 000 zł brutto / mies.
  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Praca zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

SOLEMIO Sp. z o.o. (www.sole-mio.pl) to prężnie rozwijająca się na rynku fotowoltaiki firma dystrybutorska. Współpracujemy z wieloma czołowymi producentami komponentów instalacji fotowoltaicznych. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
- Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego
- praca zdalna w terenie
Siedziba firmy: Wolsztyn, Wielkopolska

Zakres obowiązków:

  • aktywna obsługa, poszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • spotkania face to face z przedstawicielami firm oraz sektora rolniczego
  • przygotowywanie oraz omawianie ofert z klientem
  • negocjacje biznesowe
  • współpraca z zespołem sprzedażowym oraz innymi działami firmy
  • sprzedaż produktów
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • świetna organizacja pracy
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • wysoko rozwinięte zdolności handlowe i negocjacyjne
  • obowiązkowość, dokładność, terminowość
  • zaangażowanie i pragnienie ciągłego rozwoju
  • bardzo dobre posługiwanie się programami typu Word, Exel, PowerPoint
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość branży fotowoltaicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w najprężniej rozwijającej się branży w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4000 zł - 15000 zł (solidna podstawa + premie uzależnione od wyników sprzedaży)
  • wybór formy zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia produktowe i handlowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy