Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sun Fee sp.z o. o. z siedzibą w:Lublin, ul. Mełgiewska 30F, 20-234 Lublin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista ds. Pozyskania klienta - Sprzedaż B2C, B2B

SUN FEE sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza możliwości technicznych domów pod kątem montażu instalacji fotowoltaicznych,

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie

  • Raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami,

  • Dbanie o wizerunek firmy,

  • Troska o logistykę swojej pracy.

  • Realizacja planów miesięcznych

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na cel,

  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • wynagrodzenie podstawowe

  • narzędzia pracy (Laptop, system CRM, telefon)

  • wsparcie i dostępność w zakresie szkolenia i wdrożenia na początku oraz przez cały okres współpracy

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

O nas

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, oferującą przygotowane “pod klucz”, najnowocześniejsze i najwydajniejsze instalacje fotowoltaiczne. Magazyny Energii, Pompy Ciepła oraz Klimatyzacje. Praca w SUN FEE to budowanie marki, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, a także wdrażanie innowacyjnych technologii na rynku.

Idea firmy:

Przez stale rosnące ceny energii elektrycznej coraz więcej osób myśli o własnych panelach słonecznych, aby uniezależnić się od podwyżek i dodatkowych opłat. Mamy świadomość, że nowy trend jakim jest zakładanie przydomowych elektrowni, rodzi wiele pytań i wątpliwości.

Dlatego też stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję.