Przedstawiciel handlowy – specjalista ds. produktów kategorii safety

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-05-22
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-06-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    VWR International Sp. z o.o. jest firmą o zasięgu globalnym, zajmującą się zaopatrzeniem i dystrybucją wyposażenia laboratoryjnego oraz środków ochrony indywidualnej

    Ref: 20180522.SR.PSS

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in:

    • utrzymywanie i budowanie relacji z obecnymi Klientami poprzez kontakt osobisty i telefoniczny
    • pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie trwałych relacji
    • realizacja założonego planu sprzedaży na powierzonym terenie
    • prezentowanie produktów i usług firmy
    • stałe pogłębianie wiedzy na temat obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • prowadzenie analizy rynku poprzez zdobywanie informacji o planach i potrzebach Klientów, raportowanie z prowadzonych działań
    • analiza najnowszej, globalnej oferty firmy w świetle potrzeb lokalnego rynku
    • utrzymywanie kontaktów z producentami i dostawcami

    Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży wyposażenia produktów BHP (min. 2 lata)
    • praktycznej znajomości technik sprzedaży
    • dyspozycyjności, samodzielności i dynamizmu w działaniu
    • wykształcenia wyższego
    • efektywnego zarządzanie czasem pracy
    • umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych
    • ukierunkowania na osiąganie rezultatów, inicjatywy, wysokiej motywacji
    • gotowości do częstych wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (niezbędna do komunikacji wewnątrz firmy i szkoleń produktowych)

    Oferujemy

    • pełną wyzwań pracę w firmie międzynarodowej
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • szkolenia produktowe, w tym dotyczące produktów do stref czystych typu cleanroom
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer, samochód służbowy
    • pakiet benefitów pozapłacowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    Ważne: W tytule wiadomości prosimy umieścić Nr Referencyjny.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    pl.vwr.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji firmy VWR zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."