Przedstawiciel Handlowy – Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki – Projekt eSoleo

eSoleoO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy ( instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych)
  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • realizacja kontaktów z powierzonymi leadami
  • prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych
  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu
  • chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • własna działalność gospodarcza – współpraca B2B
  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • prawo jazdy kat B i mobilność
  • znajomość obsługi komputera (excell, CRM, Internet)
  • znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca z liderem rynku i udział w transformacji energetycznej Polski
  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki
  • regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • pełne wsparcie w procesie technicznym
  • wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów
  • materiały marketingowe
  • swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy
  • innowacyjny i nowoczesny produkt i komponenty tylko światowej czołówki
  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży
  • realny wpływ na budowanie struktur Green Energy
  • jedne z najlepszych warunków prowizyjnych na rynku– bez górnej granicy
  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń
  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie

W Green Energy Zone zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

www.greenenergy.pl

www.esoleo.pl

Green Energy Zone Partner ESOLEO poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Fotowoltaiki – Projekt eSoleo

CV oraz list motywacyjny opisujący w kilku zdaniach dlaczego powinniśmy się z Tobą skontaktować, proszę kierować do nas za pośrednictwem portalu Pracuj.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Przedstawiciel Handlowy – Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki – Projekt eSoleo, Gdańsk