Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – Specjalista ds. Sprzedaży fotowoltaiki – Projekt eSoleo

eSoleoO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów firmy ( instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych)

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych

  • realizacja kontaktów z powierzonymi leadami

  • prezentacja oferty i sprzedaż systemów fotowoltaicznych i usług dodatkowych

  • dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta

  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz zawieranie umów z Klientami

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Nasze wymagania

  • ambicja i determinacja w działaniu

  • chęć i gotowość do pod noszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • własna działalność gospodarcza – współpraca B2B

  • umiejętność negocjacji i znajomość technik sprzedaży

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • bardzo wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

  • prawo jazdy kat B i mobilność

  • znajomość obsługi komputera (excell, CRM, Internet)

  • znajomość rynku OZE i zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • praca z liderem rynku i udział w transformacji energetycznej Polski

  • profesjonalne szkolenie z zakresu fotowoltaiki

  • regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • pełne wsparcie w procesie technicznym

  • wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów

  • materiały marketingowe

  • swobodę w działaniu – elastyczny, nienormowany czas pracy

  • innowacyjny i nowoczesny produkt i komponenty tylko światowej czołówki

  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży

  • realny wpływ na budowanie struktur Green Energy

  • jedne z najlepszych warunków prowizyjnych na rynku– bez górnej granicy

  • przejrzyste warunki i korzystny system rozliczeń

  • możliwość awansu na stanowiska menedżerskie

eSoleo

W Green Energy Zone zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie dostaw słonecznych systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzatorów i szeregu usług dodatkowych. Wszystko po to, aby zmaksymalizować wartość zielonej energii dla naszych klientów i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

www.greenenergy.pl

www.esoleo.pl

Green Energy Zone Partner ESOLEO poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Fotowoltaiki – Projekt eSoleo

Przewiń do profilu firmy

CV oraz list motywacyjny opisujący w kilku zdaniach dlaczego powinniśmy się z Tobą skontaktować, proszę kierować do nas za pośrednictwem portalu Pracuj.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.