Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. Sprzedaży w branży paliwowej

Olma Sp.j.O firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
OLMA Sprzedaż Paliw
Poszukuje kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. Sprzedaży w branży paliwowejNumer ref.: Miejsce pracy: woj.: małopolskie, śląskie, podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie Klientów hurtowych, flotowych oraz indywidualnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy

Wymagania:

  • Umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w branży paliwowej
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Zaangażowanie i systematyczność
  • Znajomości obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Telefon, samochód służbowy oraz inne narzędzia konieczne do wykonywania powierzonych zadań
Jesteśmy nastawieni na profesjonalną obsługę klienta i realizację jak najlepszych wyników sprzedażowych.

Jeśli lubisz pracę w terenie, jesteś osobą ambitną, dążącą do celu, nie boisz się wyzwań, a praca z klientem nie jest Ci obca - aplikuj!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie listu motywacyjnego oraz CV klikając:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy