Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - Specjalista ds. sprzedaży w zakresie outsourcingu pracowniczego

SYNAGO Małgorzata JankowskaO firmie

2 80019 800 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w zakresie sprzedaży usług outsourcingu pracowniczego ;

  • cykliczne raportowanie i realizowanie wyznaczonych KPI;

  • badanie rynku i działań konkurencji;

  • obsługa i budowanie pozytywnych relacji z klientami;

  • obsługa posprzedażowa;

  • przygotowywanie ofert;

  • tworzenie bazy klientów;

  • negocjowanie warunków transakcji handlowych;

  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok.

  • umiejętność pozyskiwania klientów, otwartość na nowe rozwiązania;

  • pełna dyspozycyjność;

  • zdeterminowanie na osiągnięciu celu;

  • wysoka kultura osobista;

  • wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne;

  • umiejętność pogodzenia samodzielności z pracą zespołową i działaniem pod presją czasu;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny;

  • dobra znajomość Pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • bonusowy system motywacji finansowej adekwatny do twojego doświadczenia i umiejętności;

  • niezbędne narzędzia potrzebne do pracy : telefon, laptop, auto służbowe;

  • rozwój zawodowy;

  • stabilne warunki pracy;

  • ciekawe wyzwania zawodowe i dużą samodzielność i przestrzeń do realizacji własnych pomysłów;

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

SYNAGO Małgorzata Jankowska

Firma Synago jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem na rynku usług outsourcingu pracowników ze wschodu. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na work(małpa)synago.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!”