Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista Sprzedaży

Carl Zeiss sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż soczewek okularowych oraz urządzeń pomiarowych dla salonów optycznych w przydzielonym regionie, obejmującym część województwa mazowieckiego i całe województwo łódzkie lub część województwa mazowieckiego i całe województwo podlaskie;

  • Realizacja planów sprzedażowych;

  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych;

  • Współpraca i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami;

  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów w zakresie produktów i sprzedaży;

  • Raportowanie i planowanie aktywności w CRM;

  • Tworzenie ofert i projektów umów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i rozwoju biznesu, mile widziane w branży optycznej;

  • Miejsce zamieszkania: preferowane osoby z okolic Warszawy lub okolic Łodzi (region obejmujący woj. łódzkie)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (pełne korzystanie ze szkoleń i materiałów edukacyjnych w języku angielskim, komunikacja wewnętrzna);

  • Samodzielność i zdolności organizacyjne;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych, czynne prawo jazdy kat. B;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie z produktami klasy premium;

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, program kafeteryjny, karta Multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, dodatkowe dni urlopu);

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa plus kwartalna premia uzależniona od wyników pracy);

  • Rozbudowany system szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia merytoryczne, produktowe, sprzedażowe realizowane w Polsce i za granicą; szkolenia e-learningowe, ZEISS eLibrary z edukacyjnymi ebookami i plikami audio, dostęp do oferty LinkedIn Learning)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tablet, telefon)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ZEISS Vision Care jest jednym z czołowych światowych producentów soczewek okularowych i przyrządów okulistycznych. Ten obszar skupia się na opracowaniu i wytwarzaniu produktów dla całego łańcucha wartości soczewek okularowych, które są rozprowadzane na całym świecie pod marką ZEISS.

Przewiń do profilu firmy