Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Spedytor Drogowy

Novacargo Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami firmy

  • obsługa zleceń transportowych

  • planowanie i organizacja transportów drogowych

  • monitorowanie procesu realizacji zleceń

  • optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej - warunek niezbędny

  • znajomość regulacji prawnych obowiązujących w transporcie i spedycji

  • umiejętność korzystania z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania stałych relacji z klientami i kontrahentami, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych)

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny), znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę na warunkach B2B

  • wynagrodzenie w systemie podstawa + wysoka premia uzależniona od osiąganych wyników

  • swobodę w działaniu oraz realny wpływ na kierunek rozwoju firmy

O nas

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą na rynku krajowym i europejskim. Jeżeli jesteś osobą, która chce wykorzystać swoją wiedzę, entuzjazm i zaangażowanie do nieustannego rozwoju, Novacargo jest dla Ciebie najlepszym miejscem !