Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy/ Sprzedawca (m/k)

BerutexO firmie

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w terenie

  • Samodzielna obsługa stałych Klientów

  • Prezentacja produktów u Klienta i na targach

  • Tworzenie ofert

  • Koordynacja interwencji serwisowych u Klienta, w tym zamawianie części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wymóg konieczny – posługiwanie się językiem niemieckim przynajmniej na poziomie komunikatywnym

  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego, pracownika sprzedaży w sektorze rolniczym lub własna działalność w branży rolniczej i znajomość produktów technicznych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Kompetencje sprzedażowe

  • Gotowość do działania i podróży służbowych

  • Doświadczenie w branży rolniczej (prywatne lub zawodowe)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie oraz atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny uzależniony od efektywności

  • Możliwość realizacji zadań administracyjnych na zasadzie HomeOffice

  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, do wykorzystania także w celach prywatnych, telefon, PC)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon komórkowy i komputer

  • służbowy samochód także do użytku prywatnego

Berutex

Firma Berutex Sp. z o.o.- od ponad 20 lat wiodący importer maszyn rolniczych renomowanych niemieckich firm

Przewiń do profilu firmy

Wzbudziliśmy Pana/Pani zainteresowanie?

Prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim lub polskim wraz z możliwym terminem rozpoczęcia pracy oraz oczekiwaniami finansowymi na adres e-mail: [email protected]

Informujemy, iż skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.