Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Sprzedawca

INGLOBUD sp. z o.o.O firmie

  • Potok (pow. krośnieński), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Inglobud Sp. z o.o. dystrybutor materiałów oraz chemii budowlanej poszukuje pracownika na stanowisko:

Twoje zadania

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długofalowych relacji
  • Stacjonarna obsługa klienta
  • Monitoring cenowy konkurencji
  • Tworzenie ofert dla klientów
  • Pomoc w pracach na hurtowni

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub sprzedaży materiałów elewacyjnych
  • Znajomość branży budowlanej z naciskiem na materiały elewacyjne
  • Umiejętność sprzedaży oraz negocjacji cen
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych
  • Dobre umiejętności organizacji własnej pracy oraz samodzielność
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + system prowizyjny)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazne środowisko pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy