Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - sprzedawca usług logistycznych

Top Secret

6 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Top Secret

Żniwna 10/14

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • określenie grupy docelowej potencjalnych klientów = nabywców usług logistycznych świadczonych przez spółkę

  • wyszukiwanie i prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi

  • prowadzenie bazy danych klientów

  • analizowanie rynku potencjalnych klientów = sklepów i sprzedawców e-commerce oraz monitorowanie działań konkurencji 3PL

  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów

  • prezentowanie oferty na prowadzenie usług logistycznych oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów

  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji

  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z pozyskanymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji

Nasze wymagania

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Komunikatywność

  • Wytrwałość

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość branży logistycznej oraz e-commerce

  • Umiejętność tworzenia ofert od podstaw

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników