Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż B2B

Dr. Grehen Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby, która będzie obsługiwała teren wybranego województwa,
  • Sprzedaż profesjonalnych produktów kosmetycznych, przyjmowanie zamówień,
  • Budowanie i utrzymywanie bezpośrednich i zdalnych relacji z klientami poprzez regularny fachowy kontakt i doradztwo w zakresie stosowanych produktów,
  • Tworzenie własnego portfela (bazy) klientów B2B (gabinetów kosmetycznych, salonów SPA) na wyznaczonym regionie Polski,
  • Odpowiedzialność za realizację założonego poziomu sprzedaży,
  • Raportowanie wyników sprzedaży,
  • Analiza rynku i konkurencji na obsługiwanym terenie,
  • Udział w imprezach organizowanych dla klientów marki.

Wymagania:

  • Prawa jazdy kat. B,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Silne nastawienie na wynik i umiejętność pracy zgodnie z narzuconymi celami sprzedażowymi,
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwości rozwoju i awansu,
  • Premie od wyników sprzedaży.

Ogłoszenie archiwalne