Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy / Sprzedaż Carportów

SAG Sp. z o.o.

5 5008 000 brutto / mies.
  • Szopienicka 58A, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szopienicka 58A

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Sprzedaż innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej (carporty)

  • Merytoryczne doradztwo klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Obsługa posprzedażowa klientów

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowanie relacji z klientem

  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem

  • Doświadczenie w sprzedaży w sektorze sprzedaży B2B, B2C poparte wynikami

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Podstawowa wiedza techniczna i ogólnobudowlana

  • Determinacja, zaangażowanie, dążenie do wyznaczonych celów

  • Doświadczenie w branży fotowoltaiki/ carportów będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz w strukturze firmy

  • stabilny system wynagradzania z pensją podstawową i premią uznaniową

  • szkolenie produktowe

  • pakiet benefitów

  • opieka medyczna po okresie wdrożeniowym

  • rozbudowany pakiet szkoleń

  • elastyczny czas pracy

  • pełne wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bony świąteczne

SAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest nowoczesną firmą prowadzącą działalność produkcyjno-usługowo-handlową koncentrującą się głównie w sferze górnictwa i przemysłu. Spółka prowadzi swoją działalność od 1991r. w Katowicach w sąsiedztwie zabytkowego osiedla Nikiszowiec.

Przewiń do profilu firmy