Przedstawiciel Handlowy - Sprzedaż Ciągników i Maszyn Rolniczych

  • Szczucin, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 22.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rol-Mech Sp. z o.o.

    Sprzedaż ciągników, maszyn rolniczych na terenie powiatu łańcuckiego i rzeszowskiego

    Kontakt telefoniczny: 604 270 488

    Miejsce pracy: Szczucin
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych z powiatu łańcuckiego i rzeszowskiego.

    CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

     Wymagania:

    • znajomość zasad sprzedaży
    • adres zamieszkania na terenie powiatu łańcuckiego lub rzeszowskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    atrakcyjne wysokie wynagrodzenie 4 000,00 zł wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Kontakt telefoniczny : 604 270 488