Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Sprzedaż Mobilnych Maszyn Budowlanych I Techniki Magazynowej

  • Morąg, Szczytno, Ostróda, Mrągowo, Elbląg, Giżycko, Dobre Miasto, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Działdowo, Iława, Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2019-05-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Giżycko, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Morąg, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Szczytno

    Zakres obowiązków:

    • realizacja planów sprzedażowych oraz rozbudowa sieci sprzedaży na podległym terenie,
    • dbanie o dobre relacje i utrzymywanie kontaktów z klientami już współpracującymi z firmą,
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanego sprzętu,

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży agregatów prądotwórczych, maszyn lub narzędzi budowlanych,
    • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
    • łatwość nawiązywania kontaktów,
    • zdecydowanie do działania i silna orientacja na cel,
    • wysoka motywacja i sumienność,
    • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
    • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dyspozycyjność - praca wiąże się z całotygodniowymi podróżami,
    • znajomość oprogramowania funkcjonującego w środowisku Windows (Word, Excel),

    Oferujemy:

    • pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych,
    • wynagrodzenie stałe + motywujący system premiowy,
    • dużą samodzielność w działaniu,
    • służbowe auto – również od użytku prywatnego,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.