Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy (sprzedaż paneli fotowoltaicznych)

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Obsługa klientów z rejonu Wielkopolski,

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • Sporządzanie ofert handlowych,

  • Negocjacje warunków handlowych,

  • Podpisywanie umów handlowych,

  • Prowadzenie działań marketingowych,

  • Codzienne raportowanie działań w systemie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunek techniczny mile widziany),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem),

  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie oraz odbywania podróży służbowych na terenie wybranych województw,

  • Kreatywność i indywidualne podejście do klienta,

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Uczciwość oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Terminowość w realizacji zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Profesjonalne dwutygodniowe wdrożenie podzielone na część teoretyczną i praktyczną,

  • Regularne szkolenia branżowe,

  • Niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon, samochód),

  • Atrakcyjny system wynagradzania z podstawą i przejrzystym systemem prowizji,

  • Ogromną swobodę działań i dużą decyzyjność przy wsparciu przełożonego,

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami w branży OZE,

  • Dofinansowanie do karty multisport oraz opieki medycznej,

  • Cykliczne imprezy integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

BTI Solar wchodzi w skład grupy BTI Gumkowski, której doświadczenie w branży energetycznej i cieplnej sięga 1994 roku. Zatrudniamy 50 osób i dysponujemy zapleczem technicznym o powierzchni ok. 5000 m2.

Z powodzeniem działamy w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), zajmując się kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych na potrzeby, zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zlecenia realizujemy przede wszystkim w formule „od A do Z”, począwszy od wykonawstwa studiów wykonalności, przez projekty, aż po montaż wszystkich elementów instalacji. Operujemy przy tym na najbardziej wydajnych modułach fotowoltaicznych na rynku, jak i nowoczesnych mikroinwerterach.

Firmę BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp.k. tworzą następujące marki: BTI Solar, BTI Usługi, BTI Instal, Kipi - Palniki pelletowe.

www.bti-solar.pl / www.bti-uslugi.pl / www.kipi.pl

Przewiń do profilu firmy