Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż podłóg)

KronospanO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na podległym rynku;

  • Osiąganie założonych celów dystrybucji i sprzedaży na powierzonym obszarze;

  • Aktywny udział w prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych;

  • Analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży; mile widziane w branży sprzedaży paneli podłogowych, materiałów wyposażenia wnętrz;

  • Gotowość do podróży służbowych;

  • Prawo jazdy kat B.;

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy;

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Kronospan

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Przewiń do profilu firmy