Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – sprzedaż produktów medycznych

Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.O firmie

  • Suchy Las (pow. poznański)

    Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu sprzedaży - pozyskiwanie nowych klientów z rynku B2B i instytucjonalnego poprzez kontakt telefoniczny i mailowy

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, monitorowanie i rozpoznawanie ich potrzeb, rozwijanie współpracy z nimi

  • pozyskiwanie informacji o bieżących potrzebach dotyczących profesjonalnych produktów medycznych

  • kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży (badanie potrzeb, prezentowanie oferty, finalizowanie sprzedaży)

  • monitorowanie wysyłek i dostaw do klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży zaopatrzenia medycznego zorientowanego na wyroby jednorazowego użytku, ochrony osobistej i profesjonalnej dezynfekcji, poparte sukcesami

  • doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym i/lub instytucjami (placówki medyczne, opiekuńcze, DPS-y, dystrybutorzy, hurtownie zaopatrzenia medycznego)

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich zastosowania

  • orientacja na wynik, dążenie do celu

  • umiejętność budowania relacji z ludźmi, kompetencje interpersonalne

  • dobra organizacja pracy, terminowość

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

  • gotowość do pracy w naszym biurze w Suchym Lesie

Mile widziane

  • znajomość systemu SAGE Symfonia Handel

To oferujemy

  • nieograniczone wparcie przełożonego

  • dobrze zorganizowane procesy biznesowe, szybki proces decyzyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • możliwość awansu poziomego oraz pionowego

  • komfortowe warunki pracy w nowocześnie wyposażonym i klimatyzowanym biurze, świetnie wyposażona kuchnia, w tym ekspres ciśnieniowy do kawy 😊, nowoczesne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy polegającą na pracy zespołowej, wsparciu przełożonych i zarządu, nieformalne relacje z współpracownikami

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe i zrozumiały oraz transparentny system premiowy

Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.

TUTTOMED FARMACJA Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się na polskim rynku firmą kompleksowego zaopatrzenia medycznego – nasza oferta to ponad 2000 produktów w aż 23 grupach produktowych, w tym uznanych europejskich producentów. Specjalizujemy się w profesjonalnej dezynfekcji wysokiego stopnia. Znaczny udział w naszej działalności mają również wyroby jednorazowego użytku medycznego. Działamy w sektorze B2B. To, co dla nas ważne to indywidualne podejście do klientów, najwyższej jakości produkty, pełna oferta i niezawodność w dostawach.

Przewiń do profilu firmy