Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy – Sprzęt Rowerowy

ShimanoO firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Shimano Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1992 r. Jesteśmy firmą zajmującą się importem i dystrybucją produktów Shimano, szerokiej oferty sprzętu rowerowego oraz wędkarskiego

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(sprzęt rowerowy)
Miejsce pracy: region Wielkopolska, Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie

OPIS STANOWISKA:

  • Sprzedaż produktów oraz doradztwo w zakresie produktów Shimano na wyznaczonym obszarze.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, aktywne poszukiwanie nowych klientów.
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych, dystrybucyjnych i marketingowych.
  • Rozwijanie i przeprowadzanie akcji marketingowych i sprzedażowych mających na celu zwiększanie świadomości i rozpoznawalności marek dystrybuowanych przez Shimano Polska we wszystkich kategoriach części i akcesoriów rowerowych
  • Organizowanie i wspieranie inicjatyw klientów; udział w imprezach sportowych i targach jako obsługa i wsparcie dla prowadzonych działań promocyjno-marketingowych
  • Raportowanie wizyt u klientów, planowanie swoich aktywności

WYMAGANIA:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne, nastawienie na współpracę
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat B
  • Zainteresowanie tematyką rowerową

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet dodatków socjalnych (pakiet medyczny, dopłata do ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych, uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kompetencje.
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych pracą w Shimano Polska prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 3 pkt 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, przez LemonHR z siedziba w Gdańsku w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne