Przedstawiciel Handlowy

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 08.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już 14 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego przedsiębiorstwa szczycącego się 60-letnim doświadczeniem. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobom związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 10 salonów.

Szukamy:
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO
do sprzedaży obrabiarek do drewna

Biuro                         Teren

Kartuzy                     Gdańsk – Wejherowo

Rzekuń                      Warszawa – Mińsk Maz. – Wyszków

Mogilno                     Włocławek – Inowrocław

Lublin                        Radom – Puławy

Piotrków Tryb.          Radomsko

Środa Wlkp.              Kępno – Kalisz

OBOWIĄZKI

  • utrzymywanie i rozwijanie stałej współpracy z klientami w powierzonym obszarze
  • fachowe doradztwo w doborze maszyn i narzędzi
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • praca w biurze oraz wizyty u klientów w terenie

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność i prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży stolarsko-meblarskiej

OFERUJEMY

  • szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
  • samochód, laptop i telefon służbowy
  • systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
  • zatrudnienie na umowa o pracę lub w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • kwotę gwarantowaną + wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się