Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - środki ochrony roślin

  • Bełchatów, Kutno, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, łódzkie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CC PREMIUM Doradztwo Biznesowe – dla naszego Klienta, prowadzącego działalność handlową w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje osoby na stanowisko

    Region pracy : Województwo Łódzkie

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych klientów wraz z  ich bieżącą obsługą.
    • Realizacja planów sprzedażowych.
    • Prowadzenie prezentacji dla klientów.
    • Wykorzystywanie narzędzi oraz technik sprzedażowych mających na celu wzrost sprzedaży oraz budowaniu przewag konkurencyjnych.
    • Pozyskiwanie wiedzy o zmianach i nowościach w rynku rolniczym.

    Wymagania :

    • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży handlu środkami ochrony roślin.
    • Doświadczenie w dziale sprzedaży oraz w budowaniu dobrych relacji z klientem.
    • Znajomość i zainteresowanie branżą rolniczą.
    • Samodzielność i samodyscyplina w działaniu.
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Orientacja na sprzedaż.
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( nie jest obowiązkowe ).

    Oferujemy :

    • Solidne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiety premiowe.
    • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Pracodawcę na medal, który stawia na partnerskie relacje.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
    • Pracę z ludźmi z pasją.
    • Specjalistyczne szkolenia i dostęp do unikatowej wiedzy.
    • Otwartość pracodawcy na nowe pomysły, działania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy także o załączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej Klauzuli:

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w tym również danych wrażliwych, przez Spółkę Agencja Gwiazd (ul. Graniczna 3, 62-030 Luboń), w celu realizacji procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż przez 3 miesiące. Odbiorcami moich danych mogą być zaufane podmioty współpracujące ze Spółką  na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych. Zostałem/am poinformowana o: prawie wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”