Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy (stacje paliw)

Carmotion Polska Sp. z o.o.

4 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako Przedstawiciel Handlowy

  • Obszar pracy: woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko – Pomorskie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i obsłudze klienta w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej

  • Dobra znajomość lokalnego rynku

  • Bardzo dobra orientacja w terenie (szybkie zapamiętywanie lokalizacji punktów i poruszanie się między nimi)

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) lub OpenOffice (Writer, Calc)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne

  • Silna motywacja do pracy

  • Uczciwość i zaangażowanie

  • Wykształcenie co najmniej średnie

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze handlowej stacji paliw będzie mocnym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Umowę o pracę lub umowa o współpracy

  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników pracy

  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o wpisanie aktualnego miejsca zamieszkania w aplikacji.

Carmotion Polska Sp. z o.o., ogólnopolski dystrybutor akcesoriów samochodowych.

O firmie: https://carmotion.pl/pl/o-nas

Przewiń do profilu firmy