Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Stacjonarny

PUBLIMAR SPÓŁKA JAWNA LUCJAN STANISZEWSKI I SPÓŁKA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Profesjonalna obsługa Klientów- sprzedaż telefoniczna,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji z dotychczasowymi Klientami.

  • Raportowanie wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i rozmowach z klientem (Rynek detaliczny)

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Samodzielność i kreatywność.

  • Umiejętność współpracy w zespole oraz z Klientem,

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy własnej,

  • Dobra znajomość pakietów MS Office

Mile widziane

  • Orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę ze znanym markami, wysoko cenionymi przez konsumentów

  • Pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system Premiowy