Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Auto Euro S.A.O firmie

  • Stalowa Wola
    Stalowa Wola, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką firmy
  • Rozwój podległego rynku oraz poszukiwanie nowych odbiorców
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami
  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb klientów
  • Wsparcie akcji marketingowych i promocyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Ogólna orientacja w branży motoryzacyjnej
  • Otwartość i pewność siebie w komunikacji z Klientem
  • Zaangażowanie, wielozadaniowość, komunikatywność
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Kreatywność w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń-pensja podstawowa plus prowizja

Przedstawiciel handlowy, Stalowa Wola